דף הבית » שתי גדות – עו”ד גונן בן יצחק ואמילי עמרוסי על שימוש המילה “הפקירו”, האינטרסים של בן גביר, והשכול שתי גדות – עו”ד גונן בן יצחק ואמילי עמרוסי על שימוש המילה “הפקירו”, האינטרסים של בן גביר, והשכול 27 בנובמבר 2023 | 14:00 DemocraTV יכול לעניין אותך גם "אין הבדל בין ילד ערבי ישראלי לילד עזתי" - סאמח זקות מגיב לשלט השנאה של גיא איתן תתעוררו! ההפיכה המשטרית מקודמת ע"י הקואליציה - ינאל ג'בארין על החוקים שמקצצים לדמוקרטיה את הכנפיים האם ניסיון ההתנקשות בטראמפ עלול לקבל גרסה ישראלית? - עו"ד גונן בן יצחק לא בטוח בזה מי לקח את הכסף ולאן? - יריב אופנהיימר על בצלאל סמוטריץ', שר האוצר הפרטי של המתנחלים קבלו את מצעד החירטוטים של סמוטריץ' - ערן הילדסהיים אסף את הבטחות השווא של שר האוצר "ארץ ישראל נקנית בייסורים"? - רות קליין על ה״נס״ של השרה להתיישבות ומשימות לאומיות עניין של סמנטיקה - סערת מחבל הנוח'בה מעלה תהיות לגבי ההבדל בין רצח להריגה האלטרנטיבה לימין? עוד ימין - יריב אופנהיימר מסביר מה קורה כשהשמאל שותק נבלה נגד טרפה - ביידן או טראמפ מי עדיף לישראל?