נשים מנהיגות – מהדורה מיוחדת של דמוקרטTV לקראת יום האישה הבינלאומי

בחברה, בכלכלה, בתקשורת, בפוליטיקה, במגזר הציבורי, מה חושבות המנהיגות של היום על העתיד? הערב ב-18:00, מגישי המהדורה המרכזית של דמוקרטTV טל שניידר וגדי סוקניק יגישו מהדורת חדשות מיוחדת המוקדשת כולה לכמה מהמנהיגות המובילות בישראל. זה הזמן להיזכר במספר אורחות חשובות שיתארחו גם הערב במהדורה המיוחדת: שרת העלייה והקליטה, ח”כ פנינה תמנו שטה; שופטת בית המשפט העליון בדימוס, ד”ר דליה דורנר; יו”ר מפלגת העבודה, ח”כ מרב מיכאלי, נגידת בנק ישראל לשעבר פרופ׳ קרנית פלוג ועוד

אל תשכחו להצטרף ב-18:00 לשידור החי של ערוץ דמוקרטTV, עם שלל האורחות והמגישים המיוחדים שלנו, להגיב ולשתף כדי שביחד נחזיר את האידיאולוגיה לתקשורת הישראלית! אפשר לצפות ביוטיוב, בפייסבוק ובטוויטר.

ובינתיים, בואו ניזכר ברגעים המעניינים ובראיונות עומק שנערכו עם האורחות שלנו הערב:

חברת הכנסת מרב מיכאלי התמודדה לראשות מפלגת העבודה ולקחה את כל הקופה, בראיון ללוסי אהריש ולדמוקרטTV היא עונה על כל השאלות הקשות: מה היא חושבת על הניסיון להחיות את המפלגה, מה היא חושבת על עמיר פרץ ואיציק שמולי, האם היא דיברה עם שמולי בזמן האחרון ומה הדברים שלא עושים לה טוב בעבודתה כפוליטיקאית? צפו בראיון עם לוסי אהריש:

 

שרת העלייה והקליטה, ח”כ פנינה תמנו שטה עוסקת בהעלאת יהודים מכל תפוצות העולם למדינת ישראל. היישר מאדיס אבבה, שרת העלייה והקליטה פנינה תמנו שטה פינתה זמן לראיון עם לוסי אהריש על מבצע העלאת יהודי אתיופיה שנשארו מאחור במחנות. צפו:

ד”ר דליה דורנר התארחה בתכנית “רשות הציבור” בה אתם, הצופים והצופות, מראיינים את האורחים באולפן. צפו בתכנית והכירו את סיפור חייה המרתק של שופטת בית המשפט העליון בדימוס:

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *