סגור תפריט

משרד ההסברע של גלית דיסטל אטריביאן

הטור של יריב אופנהיימר

גלית דיסטל אטבריאן איננה שרת ההסברה היא שרה תעמולה העולם לא מעניין אותה מצבה של ישראל לא מזיז לה קהל היעד שלה הוא אחד ויחיד אתם, אנחנו, אזרחיות ואזרחי מדינת ישראל. מטרתה להשתמש בכספי המיסים שלנו כדי לממן סרטוני תעמולה עבורה ועבור הממשלה, ולהגביר את תמיכת האזרחים בשלטון. משהו בסגנון כזה.

בתחילה היועצים המשפטיים התנגדו, והתעקשו תקציב המשרד יופנה רק לעולם. במדינה דמוקרטית שרים לא משתמשים בכסף ציבורי לצורך מימון תעמולה פוליטית בנושאים שנויים במחלוקת, אבל הלחץ עשה את שלו וה בישיבת שרי הליכוד שר את התעמולה, נשמעה כך.

“זה כנראה יגיע בכתב אישור שמשרד ההסברה יכול להנגיש סוף סוף את כל הרפורמות והחוקים הממשלתיים כל יוזמה שאתם עושים, בין אם אנחנו יודעים מראש, היא יכולה להיות פרובלמטית או להצטייר כמשהו שהוא טווה לחרדים, ובין אם זו סתם יוזמה שאתם עושים במשרד החינוך והתחבורה בבריאות כל משרד תפנו אליי. שבועיים לפני אני מייצרת תוכן ערוץ טלוויזיה שלכם. המטרה היא להנגיש לציבור את העבודה הטובה, טובה טובה שאתם עושים ואף אחד לא יודע עליה.”

דיסטל חושבת שהעם מטומטם, שהממשלה נהדרת, והבעיה היא רק בהסברה של הממשלה מותר להשתמש בכספי המיסים שלנו כדי להסביר את ההפיכה המשטרתית, מכירת החיסול החרדי עם הפשיעה משתוללת והחורבן הכלכלי שגרמה לו, ממשלתה 10.

דיסטל, גם אלף סטוריז. סרטוני טיקטוק לא יחפו על המחדלים שלכם: אנשים עובדים קשה ומשלמים מיסים בשביל מורים ורופאים, תשתיות וכבישים. לא בשביל סרטונים ומודעות בעיתונים אף סרטון הסברה לא יצליח להסביר את שערוריית משרד ההסברה שלך, תחזירי לנו את הכסף.

הצטרפו כשותפים

איך תרצו לתרום?

הצטרפו כשותף/ה