דף הבית » הצצה לחייהם של נוער הרחוב בירושלים, שארוחה, מיטה ובית חם הם חלום רחוק עבורם. כתבתה של אורלי בויום הצצה לחייהם של נוער הרחוב בירושלים, שארוחה, מיטה ובית חם הם חלום רחוק עבורם. כתבתה של אורלי בויום 11 במאי 2023 | 16:00 יכול לעניין אותך גם "אין הבדל בין ילד ערבי ישראלי לילד עזתי" - סאמח זקות מגיב לשלט השנאה של גיא איתן תתעוררו! ההפיכה המשטרית מקודמת ע"י הקואליציה - ינאל ג'בארין על החוקים שמקצצים לדמוקרטיה את הכנפיים האם ניסיון ההתנקשות בטראמפ עלול לקבל גרסה ישראלית? - עו"ד גונן בן יצחק לא בטוח בזה מי לקח את הכסף ולאן? - יריב אופנהיימר על בצלאל סמוטריץ', שר האוצר הפרטי של המתנחלים קבלו את מצעד החירטוטים של סמוטריץ' - ערן הילדסהיים אסף את הבטחות השווא של שר האוצר "ארץ ישראל נקנית בייסורים"? - רות קליין על ה״נס״ של השרה להתיישבות ומשימות לאומיות עניין של סמנטיקה - סערת מחבל הנוח'בה מעלה תהיות לגבי ההבדל בין רצח להריגה האלטרנטיבה לימין? עוד ימין - יריב אופנהיימר מסביר מה קורה כשהשמאל שותק נבלה נגד טרפה - ביידן או טראמפ מי עדיף לישראל?